Vērtības

Kļūstot par Piparu saimnieku, tu kļūsi par daļu no skaistas vīzijas par vietu Rīgas tuvumā ar zaļiem kokiem, svaigu gaisu un labiem kaimiņiem.

Droša un sakārtota vide

Tavas mājas nav tikai ēka. Māju sajūtu rada drošība un estētisks miers. Piparu ciemats ir klusa, sakārtota, apzaļumota un apgaismota teritorija. Vieta, kur koki tiek nevis cirsti, bet stādīti. Mūsu mērķis ir radīt labu sociālo un kultūras vidi apvienojot ar ekonomiski izdevīgu un ilgtspējīgu dzīvesveidu.

Kaimiņu būšana

Nākamais priekšnoteikums, lai vieta kļūtu par miera ostu, ir saticība un draudzīgums. Mēs rūpējamies par to, lai dzīve Piparos būtu harmoniska, tāpēc cilvēku vajadzības ir saudzīgi integrētas dabiskajā vidē, nodrošinot veselīgu attīstību. Liela vērtība ir tam, ka šeit bērni savā starpā var bezrūpīgi draudzēties un viņiem vienmēr atradīsies kāds domubiedrs, ar ko uzspēlēt bumbu vai izlekt klasītes.

Ekoloģiska dzīvošana

Plānojot un būvējot Piparus galvenie pamatnoteikumi bija ekoloģiska un energoefektīva mājokļa būvniecība. Lemjot par labu energoefektīvai mājai jūs paužat savu labo gribu ekoloģiskas un tīras vides saglabāšanai. Zemo ekspluatācijas izdevumu un apkārtējās vides saudzēšanas rādītāji kalpo kā neapšaubāma pievienotā vērtība, kuru novērtēs un cienīs gan nākamās paaudzes, gan apkārtējā vide.

Silti un ekonomiski

Aizmirstiet par aukstiem dzīvokļiem ar augstiem apkures rēķiniem! Rūpnieciski ražotā mājas sienas vairākslāņu konstrukcija nodrošinās pastāvīgu apkures izdevumu ekonomiju līdz pat 60%. Efektīva enerģijas izmantošana ir ēkas īpašnieka kapitāls – jo mazāk enerģijas jūsu māja patērē, jo vairāk jūs ietaupāt. Ietaupāt gan savam, gan apkārtējās vides labumam.

Kvalitātes standarti

Drošība, siltums, sakārtotība un ekonomiskums – visas šīs pievienotās vērtības nebūtu iespējamas bez augstākajiem kvalitātes standartiem. Sākot ar plānošanu un būvniecību un beidzot ar servisu – Pipari vienmēr rūpējas par saviem cilvēkiem.

Prieks un harmonija

Pipari būs vieta, kur ne vien aizņemties cukura glāzi no kaimiņa, bet arī rīkot kopīgas talkas, svinēt kopā Jauno gadu un satikties kopīgos dārza svētkos.