Būvējam kopā

Piešķir savai mājai pats sevi. Izvēlies vienu no mūsu piedāvātajiem projektiem un esi klāt visos būvniecības procesa etapos. Piedalies mājas būvniecībā izmantojamo materiālu un krāsu izvēlē. Būvējot kopā ar mums, Tu iepazīsi savu māju līdz vissmalkākajām detaļām.
Dzīvojamā platība
no 120 m2 līdz 160 m2
Guļamistabu skaits
no 2 līdz 5
Zemesgabala platība
1200 m2 līdz 2102 m2

Vienstāvu māja

Ikviena Piparu māja ir projektēta tā, lai iekļautos ciemata kopējā ainavā. Savukārt telpu plānojumu kopīgi varam pielāgot tieši Tavām un Tavas ģimenes vajadzībām. Arī iekšējā apdarē izmantojamo materiālu izvēle būs Tavās rokās. Protams, ka mūsu zināšanas un pieredze vienmēr būs Tavā rīcībā.
būvējam kopā
Dzīvojamā platība
150 m2 līdz 220 m2
Guļamistabu skaits
no 2 līdz 5
Zemesgabala platība
1200 m2 līdz 2102 m2

Divstāvu māja

Ēkas ārējais tēls un arhitektoniskie risinājumi ir veidoti tā, lai eleganti papildinātu Piparu kopskatu. Kopīgi strādājot mēs atradīsim vislabāko telpu plānojumu gan mājas pirmajam gan otrajam stāvam. Tu vari rēķināties ar mūsu pieredzi un zināšanām, lai izveidotu savai ģimenei vispiemērotāko vidi.
specifikācija

Mājokļa specifikācija

Materiāli

Mūsu mājas tiek būvētas tā, lai sasniegtu maksimālu komfortu un energoefektivitāti. No kvalitatīviem un žāvētiem zāģmateriāliem pilnībā automatizēti veidotās sienu vairākslāņu konstrukcijas nodrošina patiešām zemu ēkas ekspluatācijas enerģijas patēriņu. Zinātniski runājot, mūsu māju ārsienu U vērtība ir 0,16 W/m2K. Vienkāršāk runājot, Piparu mājas sienas ir teju aukstuma un mitruma necaurlaidīgas.
somumaja.lv

Logi

Piparu mājās ir iestrādāti Somijas ražotājs Scaala logi. Stiklojumam izvēlētas ar argona gāzi pildītas selektīvā stikla paketes, kas nodrošina teicamu siltuma un skaņas izolēšanu.

Jumts

Mūsu ēku jumtus klāj betona dakstiņi. Šāda seguma izvēle nodrošina zemu trokšņu līmeni un iespaidīgus jumta seguma ilgmūžības rādītājus. Un mūsu jumti arī izskatās patiešām labi.

Fasāde

Mūsu māju fasādes ir veidotas no žāvētiem un krāsotiem zāģmateriāliem. Pareizi izvēlētās apdares dēļu proporcijas nodrošina mūsdienīgu un nepanīkstošu izskatu.