Nāc un dzīvo

Tieši tik vienkārši – izvēlies savējo no jau uzceltajām Piparu mājām. Ērtais plānojums, būvniecībā izmantotie ekoloģiskie materiāli un ciemata infrastruktūra nodrošina dabisku dzīves vidi tiem, kas prot to novērtēt.
Dzīvojamā platība
128 m2
Guļamistabu skaits
3
Zemesgabala platība
600 m2
Lejuplādēt mājas plānu

Mājas plānojums

Mūsdienīga un energoefektīva divstāvu ēka, kuras 120 kvadrātmetru platībā atradusies vieta gan trīs guļamistabām mājas otrajā stāvā, gan mājīgai viesistabai un ērtai virtuves zonai pirmajā stāvā. Par visu ir padomāts – arī par saimniecības telpu mājā un noliktavu dārza piederumiem pie bruģētā iebraucamā celiņa, kas pieved līdz pat namdurvīm.
Piparu mājas ir projektētas un būvētas cilvēkiem, kas prot novērtēt svarīgāko. Māju plānojums un rūpnieciski ražoto sienu vairākslāņu konstrukcija nodrošina efektīvu enerģijas izmantojumu visos gadalaikos, ļaujot ietaupīt un parūpēties par apkārtējās vides saudzēšanu. Tu vari pieteikties un iepazīt Piparu paraugmāju klātienē! Mēs zinām, ka varam lepoties ar paveikto.

Kā iegādāties

nāc dzīvot Piparos

Iegādājies uzreiz

Izvēlies kādu no pieejamajiem mājokļiem Piparu plānā un piesakies apmeklējumam! Piparu mājām ir cenai atbilstošs vērtējums.

Īre ar izpirkumu

Mēs priecājamies, ka varam nodrošināt patiešām pievilcīgus nosacījumus īrei ar izpirkuma tiesībām, kas ļauj uzkrāt līdzekļus mājas iegādei.